English Deutsch
Logowanie
Newsletter
Katalogi
Szukaj

M-Zabudowa B 360

M-Zabudowa B 360
M-Zabudowa B 360
M-Zabudowa B 360
Próbnik uchwytów,
oświetlenia

Paleta wybarwień
sukna / drewna

Filmy youtube
Zapytaj o produkt
Zamknij X
Zapytaj o: M-Zabudowa B 360

Opis produktu

Zabudowa kina domowego B 360

Każdy potrzebuje miejsca do przechowywania książek, albumów ze zdjęciami, płyt i innych pamiątek. Standardowo wykorzystuje się do tego zwykły regał. My jednak postanowiliśmy pójść o krok dalej i połączyć funkcję przechowywania z miejscem na kino domowe. W ten sposób powstała nasza zabudowa Maldini B 360.

Piękna tłoczona rama jest oprawą dla niezliczonych półek i szufladek, które pomieszczą wszystko to czego sobie zażyczymy. W centralnym miejscu przewidziano miejsce na zestaw kina domowego oraz inne sprzęty. Na życzenie możemy modyfikować wysokości i szerokości poszczególnych półek, dołożyć szufladki, płaski telewizor możemy zawiesić na ścianie. Nie będzie dla nas także problemem zwiększenie wymiaru całej zabudowy, która w wersji podstawowej ma szerokość 360 cm i wysokość 210 cm. Poszczególne półki możemy zamienić w szafeczki – zamykając je drzwiczkami z frontami pełnymi bądź ramkami aluminiowymi z szybami w czarnym połysku, dymionymi bądź czystymi. Na zdjęciu prezentujemy zabudowę z półkami drewnianymi i szklanymi, na życzenie możemy podświetlić szklane półki oświetleniem LED co doda ciepła i blasku meblowi, jak również może lepiej wyeksponować ozdoby. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom wszystkie kable będą schowane za sprzętami co wyraźnie poprawi estetykę wyglądu całego mebla.

Do wykonania zabudowy wykorzystujemy lite drewno bukowe, dębowe bądź orzechowe oraz płyty fornirowane naturalną okleiną tychże gatunków drzew. Kolor może być wybrany spośród dostępnej palety wybarwień dla odpowiedniego rodzaju drewna. Zdecydować można także o rodzaju uchwytów. Szufladki posiadają prowadnice z cichym domykiem.
Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.